Kliknij i pomóż naszemu przedszkolu
Start
Kliknij i pomóż naszemu przedszkolu
Wpisany przez SL   

Chcemy zapewnić przedszkolakom z Wieszowy jak najlepsze warunki do rozwoju, kreatywnego spędzania czasu, a także odpoczynku, pragniemy aby czas, który spędzają z dala od Rodziców był dla nich czasem miłych i inspirujących doznań.

Marzymy aby:

  1. wymienić stoliki i krzesełka we wszystkich salach, ponieważ te z których dotychczas korzystają dzieci mają jakieś 30lat,
  2. wyposażyć każdą salę (a mamy ich 3) w kąciki relaksacyjne i zakupić do nich dziecięce zestawy wypoczynkowe, w których nasze pociechy będą mogły odpocząć i wyciszyć się , a także uzupełnić biblioteczkę w nowe pozycje książkowe - tak aby stworzyć dzieciom bajkowy kącik marzeń i snów, w którym będziemy mogli realizować założenia kampanii Cała Polska Czyta Dzieciom i czytać po 20 minut dziennie codziennie oraz pomagać w poznaniu przez dzieci wszystkich bajkowych postaci. Chcielibyśmy też zakupić do każdej sali kącik biblioteczny, w którym będziemy mogli przechowywać książki.
  3. zakupić leżaczki wraz wyposażeniem celem popołudniowego odpoczynku dzieci.
  4. wymienić wykładziny w salach zajęć i zakupić nowe kolorowe dywaniki , gdyż obecne też maja po 20 lat

Prosimy o wsparcie i głosy w naszych działaniach za co z góry dziękujemy !!!


Żeby pomóc w przedszkolu wystarczy kliknąć w poniższy odnośnik i oddać głos. 

https://todlamniewazne.pl/inicjatywa,969,entliczek-pentliczek-przedszkolny-stoliczek.html